Systemy nawigacyjne

DENSO jest wiodącym dostawcą zaawansowanych technologii dla przemysłu motoryzacyjnego, między innymi systemów nawigacji. Specjalizujemy się w opracowywaniu indywidualnie dostosowanych systemów dla producentów samochodów, które są zintegrowane z konkretnymi pojazdami.

W kwestii systemów nawigacji, producent samochodów odpowiada za zorganizowanie i dostarczenie oprogramowania sprzętowego i aktualizacji map, co jest zazwyczaj realizowane przez firmy zewnętrzne, takie jak Navteq (www.navteq.com). Stanowi to pierwszy punkt kontaktu w sprawie udzielenia przez nas pomocy.

Tym niemniej, dla konkretnych producentów samochodów, firma DENSO utworzyła program wymiany produktów nawigacyjnych poprzez dealera samochodów.

Modernizacja systemów nawigacyjnych DENSO jest wykonywana w naszym specjalnie do tego celu przewidzianym Centrum Napraw Elektronicznych. Tutaj przeprowadzane są naprawy i badania w środowisku wolnym od pyłu i ładunków statycznych, z wykorzystaniem najnowszych technologii. W efekcie wszystkie produkty nawigacyjne, które opuszczają Centrum Napraw Elektronicznych DENSO są porównywalne z nowymi częściami oryginalnego wyposażenia i objęte taką samą gwarancją.

To take advantage of this service, simply complete the Repair Order Form and send to us.