Sieć serwisowa Diesla

Sieć obsługi silników Diesla (Diesel Service Network) Technologia dieslowska firmy DENSO zapewnia efektywne rozwiązania dla każdej generacji silników Diesla, oferując efektywność, wydajność, niezawodność oraz minimalne emisje. Przykładem są systemy common-rail firmy DENSO, które zapewniają najwyższe ciśnienie wtrysku na świecie a w efekcie - niskie zużycie paliwa, zredukowaną emisję spalin oraz imponujące osiągi bez uszczerbku na jakości.

W Europie liczba samochodów osobowych z silnikami diesla stale rośnie, co oznacza, że każdego dnia niezliczone rzesze kierowców polegają na jakości części oferowanych przez DENSO. W związku z tym technologia dieslowska DENSO szybko zajmuje miejsce na rynku wtórnym, wspomagana przez niezawodną sieć obsługi silników diesla DENSO (Diesel Service Network).

Ta specjalistyczna sieć wprowadzona 25 lat temu może się obecnie pochwalić ponad 500 zrzeszonymi warsztatami. Każdy specjalista jest powoływany i szkolony przez sieć dystrybutora produktów dieslowskich DENSO, przy wsparciu zarówno japońskiej, jak i europejskiej siedziby DENSO w Weesp, Holandia. Efekt: serwis ekspertów pomp oleju napędowego i wtryskiwaczy dla coraz większej gamy pojazdów w Europejskim parku samochodowym.

Wprowadzanie nowych specjalistów do sieci Diesel Service Network DENSO jest realizowane przez naszych dystrybutorów, których adresy można znaleźć w zakładce Gdzie kupić.