Serwis diagnostyczny

Wraz z rosnącą liczbą systemów elektronicznych DENSO w stale powiększającej się flocie samochodów w Europie na wadze zyskuje zaawansowana diagnostyka pokładowa OBD, kompetentna obsługa oraz skuteczne naprawy. Ponadto, dalsza integracja zarządzania emisjami w innych urządzeniach elektronicznych zaowocuje powstaniem jeszcze bardziej skomplikowanych systemów.

Polityka DENSO w stosunku do diagnostyki znacząco różni się od innych producentów narzędzi diagnostycznych. Naszym priorytetem jest dostarczanie kompleksowego wsparcia technicznego dla systemów DENSO w trakcie całego cyklu życia samochodu. Usługi diagnostyczne DENSO oferujemy dealerom producentów oryginalnych części samochodowych (OEM), niezależnym warsztatom oraz na rynku wtórnym, poprzez sieć składającą się z wybranych specjalistów od diagnostyki.

Zaawansowana diagnostyka wymaga wielu funkcji diagnostycznych w połączeniu z precyzyjnymi informacjami na temat pojazdu oraz wysokiej jakości systemu zarządzania wiedzą. Oprogramowanie diagnostyczne DENSO zapewnia rozwiązanie łączące wszystko te elementy w idealny sposób.

Tester diagnostyczny DENSO łączy się z wieloma modułami sterującymi zarówno szeregowo, jak i za pomocą protokołów magistrali CAN. Oprogramowanie obsługuje coraz więcej aplikacji, a w zestawie znajduje się biblioteka interaktywnych cyfrowych instrukcji serwisowych.

Dzięki zaawansowanym technologicznie funkcjom, takim jak automatyczne wykrywanie pojazdu, zapis danych oraz instrukcje rozwiązywania problemów, platforma DST-PC na PC produkcji DENSO oferuje wszystkie funkcje diagnostyczne i informacje niezbędne dla zaawansowanego rozwiązywania problemów.

Aby uzyskać więcej informacji lub zakupić tester diagnostyczny DENSO, skontaktuj się z autoryzowanym dystrybutorem DENSO. Lista dystrybutorów znajduje się tutaj: Znajdź dystrybutora w swojej okolicy.