Regeneracja

Dzięki pracy naszego najnowocześniejszego zakładu w Holandii, DENSO zapewnia regenerowanie części samochodowych, które po opuszczeniu fabryki charakteryzuje jakość części pierwszego montażu, trwałość i niezawodność, a przy tym są znacznie tańsze.

Ochrona środowiska stała się jednym z celów działania większości marek producentów pojazdów. Regeneracja DENSO każdego roku ocala tony używanych materiałów przed wyrzuceniem, podczas gdy nasza ścisła polityka ochrony środowiska minimalizuje oddziaływanie materiałów, które nie mogą być ponownie wykorzystane.

W naszym zakładzie zajmującym się regeneracją zwróconych części samochodowych, te dopuszczone do procesu regeneracji są całkowicie demontowane, myte i sprawdzane. Wszelkie komponenty, które nie spełniają specyfikacji części na pierwszy montaż, są zastępowane częściami o jakości oryginalnego wyposażenia. Wszystkie części są następnie ponownie montowane i testowane, zarówno jako podzespół, jak i produkt końcowy - w celu ochrony reputacji klienta i naszej.

Regenerowane części przełożą się na wzrost satysfakcji klientów rynku wtórnego, co przyniesie korzyści producentom samochodów. Oprócz tego, że wyglądają one dokładnie tak, jak nowy produkt, oryginalne regenerowane części DENSO są objęte taką samą gwarancją, jak nowe części na pierwszy montaż.

Uwaga: Regeneracja DENSO jest dostępna tylko dla części zwracanych w dużych partiach przez producentów pojazdów i nie obejmuje klientów indywidualnych.