Usługi

DENSO zapewnia najwyższej jakości serwis za pośrednictwem sprawnych i sprawdzonych lokalnych współpracowników. Przy wsparciu ekspertów posiadających wiedzę techniczną oraz zespołów szkoleniowych obsługujemy ciągle rozwijającą się sieć biur sprzedaży na rynek wtórny w całej Europie.

Wprowadziliśmy Sieć Serwisów DENSO, w której rozwijamy trzy obszary specjalizacji: klimatyzacja, układy Diesla oraz diagnostykę. Ta ogólnoeuropejska sieć warsztatów i doskonale przeszkolonych dystrybutorów DENSO posiadających stosowne akredytacje, jest w stanie zdiagnozować i naprawić zaawansowany technologicznie sprzęt DENSO montowany w coraz większej liczbie pojazdów.

Systemy nawigacji DENSO są naprawiane i regenerowane w specjalnie dla tego celu przygotowanych Centrach Napraw Elektroniki. Przy użyciu najnowszej technologii, zapewniamy środowisko wolne od kurzu i ładunków statycznych, w których możemy wykonywać naprawy i przeprowadzać testy. Produkty opuszczające nasze centra są porównywalne z częściami na pierwszy montaż i objęte takimi samymi warunkami gwarancji.

Najnowszy ośrodek DENSO w Holandii zajmujący się regeneracją dostarcza regenerowane podzespoły o takiej samej jakości, wytrzymałości i sprawności, jak części oryginalne, ale w niższej cenie i z korzyścią dla środowiska. Usługi regeneracyjne DENSO są dostępne wyłącznie dla dużych klientów lub producentów samochodów i nie są dostępne dla klientów indywidualnych.

Wniosek? DENSO pomoże Ci rozwinąć Twój biznes.