Więcej o DENSO Aftermarket

Oryginalne części dla rynku wtórnego

Najlepsze na świecie części od wiodącej marki
Każdy dystrybutor i warsztat potrzebuje części samochodowych, na których może polegać w 100 procentach.

Takie części zapewnia DENSO. Zaufali nam wiodący producenci aut na świecie. Nasze skuteczne, wydajne i niezawodne technologie, układy oraz komponenty każdego dnia są poddawane testom przez miliony kierowców.

Wiele wyjątkowych części DENSO jest również dostępnych dla klientów rynku wtórnego. Specjalny oddział firmy DENSO Europe opracowuje i wdraża programy zaawansowanych technologicznie części zamiennych o jakości OE. Innowacyjność jest trwałym elementem tradycji DENSO, sięgającej ponad sześćdziesiąt lat wstecz.

Wybierając części zamienne DENSO, wybierasz nowoczesną markę, której oryginalne produkty są montowane w każdych dziewięciu na dziesięć samochodów poruszających się po drogach. Części DENSO to również lepsze, bardziej ekologiczne i ekonomiczne doświadczenie jazdy dla każdego kierowcy.

Naszym klientom z rynku wtórnego oferujemy również wsparcie lokalnych zespołów przedstawicieli DENSO. Wygodę, ponieważ nasze niezawodne produkty są stale dostępne. Spokój, bo nasze części montuje się od ręki – dostarczamy niezbędne informacje techniczne i przeprowadzamy szkolenia. Wreszcie pewność, że Twój klient będzie całkowicie usatysfakcjonowany

O nas

Globalna wiedza, lokalna obecność
Firma DENSO z siedzibą w Kariya (prefektura Aichi, Japonia) jest największym globalnym dostawcą części oryginalnych dla przemysłu motoryzacyjnego oraz liderem w opracowywaniu i produkcji zaawansowanych technologii, układów i części.

Na świecie
Założona w 1949 roku, firma DENSO zatrudnia około 120.000 pracowników w 35 krajach i regionach. Wśród naszych klientów są najwięksi światowi producenci samochodów. DENSO dba nie tylko o jakość oraz innowacyjność swoich produktów, ale również wspiera działania na rzecz środowiska i społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). www.globaldenso.com

W Europie
DENSO Europe to holenderska filia korporacji i zarazem europejska siedziba DENSO, która mieści się w Weesp, niedaleko Amsterdamu. Obejmując działaniami zarówno rynki części oryginalnych, jak i zamiennych, DENSO Europe posiada obecnie 18 zakładów produkcyjnych, 7 biur handlowych i 4 laboratoria badawczo-inżynieryjne. W 14 krajach Europy firma zatrudnia ponad 13.000 pracowników. www.denso-europe.com

Europejski rynek wtórny
DENSO dostarcza na europejskie rynki wtórne produkty o jakości części oryginalnych. Znajdują się wśród nich części układu sterowania silnikiem (EMS), systemy termiczne, rozruszniki i alternatory, świece zapłonowe i żarowe, wycieraczki, sondy lambda, filtry kabinowe oraz komponenty silników Diesla. 

Klienci z północnej i wschodniej Europy są wspierani przez oddział DENSO Europe odpowiedzialny za rynek wtórny i rozwiązania przemysłowe. Oprócz biur sprzedaży w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Rosji prowadzimy również sieć warsztatów diagnostycznych układów Diesla i klimatyzacji obejmującą całą Europę.

Sprzedaż w południowej Europie jest koordynowana przez oddział DENSO Thermal Systems w Poirino, Włochy.

DNA DENSO

Droga do przyszłości
Aby z powodzeniem pełnić rolę pioniera w jakiejkolwiek dziedzinie, należy spoglądać na problemy z różnych perspektyw, stosować elastyczne rozwiązania, prognozować zdarzenia i nieustannie się uczyć. W DENSO to wyjątkowe podejście mamy w genach. Znaczące inwestycje w badania i rozwój umożliwiły DENSO opracowanie licznych zaawansowanych technologii, z których codziennie korzystamy w samochodach, domach czy biznesie – lub zaczniemy korzystać wkrótce.

Motoryzacja
DENSO jest zaangażowane w tworzenie świata bez wypadków, w którym samochody, ludzie i społeczeństwa żyją w przyjaznej środowisku harmonii. 

Dokładamy starań, by chronić środowisko i zwiększać poziom bezpieczeństwa, komfortu i wygody użytkowników samochodów. Opracowaliśmy wiele innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym pojazdy zużywają mniej paliwa, mają niższą emisję CO2, większą wydajność silnika i lepsze osiągi. Jako pierwsi na świecie opracowaliśmy m.in. irydowe świece zapłonowe, system wtrysku paliwa common-rail z ciśnieniem rzędu 2000 barów dla silników diesla, ceramiczne świece żarowe, technologię cyklicznego wtrysku w układach klimatyzacji oraz stale zasprzęglonego rozrusznika.

DENSO jest również pionierem w opracowywaniu technologii stosowanych w autach hybrydowych i elektrycznych oraz rozwiązań typu stop/start czy bezpośredni wtrysk paliwa. Opracowaliśmy również wizjonerski sposób komunikacji elektronicznej, która jest stosowana zarówno w systemach zapobiegania kolizji pojazdów, jak i w interfejsach człowiek-maszyna, tzw. HMI (ang. Human Machine Interface).

Inne sektory
DENSO Aftermarket wykorzystuje swoją wiedzę z zakresu technologii motoryzacyjnych, opracowując zróżnicowane rozwiązania przemysłowe o szerokim zakresie zastosowań.

Należy tu wymienić m.in. systemy grzewcze i chłodnicze stosowane w domu i przemyśle, robotykę, układy miejscowego schładzania MovinCool® oraz dostosowane do potrzeb klienta układy klimatyzacji autobusów.

DENSO wynalazło również QR kody (Quick Response Code) – sposób natychmiastowego przesyłania informacji, który jest obecnie używany przez miliony właścicieli smartfonów na całym świecie.