Katalogi DENSO

Na tej stronie znajdziesz przegląd wszystkich katalogów DENSO w najbardziej aktualnych wersjach. Kliknij nazwę katalogu, aby otworzyć plik w nowym oknie.

UWAGA! (Zabronione użycie świec zapłonowych)

Nigdy nie używaj świec zapłonowych DENSO w silnikach jakichkolwiek urządzeń latających, w tym w samolotach, helikopterach, szybowcach i dronach. Świece zapłonowe DENSO nie zostały zaprojektowane i wyprodukowane z przeznaczeniem dla jakiegokolwiek urządzenia latającego: użycie może spowodować katastrofę samolotu lub inne wypadki z powodu awarii silnika.

Nigdy nie używaj świec zapłonowych DENSO wymienionych w naszym katalogu w generatorach prądu i napędzanych gazem pompach ciepła w systemach klimatyzacji. Te świece zapłonowe nie zostały zaprojektowane i wyprodukowane w tym celu. Użycie świec zapłonowych w taki sposób może spowodować wypadki, w tym zatrzymanie generowania prądu lub zatrzymanie generowania ciepła. Dostępny jest oddzielny katalog świec DENSO Cogeneration Spark Plugs, w którym znajdują się  świece specjalnie zaprojektowane do generatorów (silników gazowych). Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z przedstawicielem firmy DENSO.

Nigdy nie używaj świec zapłonowych DENSO do zapłonu palnika gazowego. Świece zapłonowe DENSO, które sprzedajemy, nie są zaprojektowane i wyprodukowane do takich celów. Użycie ich może spowodować awarię zapłonu lub uszkodzenie sprzętu spowodowane przegrzaniem.