Robotyka

Wybierając rozwiązania DENSO z zakresu robotyki, możesz mieć pewność, że inwestujesz w produkt najwyższej klasy. W dążeniu do osiągnięcia najwyższej jakości i zadowolenia klientów po prostu nie mamy sobie równych.

Kiedy roboty przemysłowe po raz pierwszy pojawiły się na początku lat sześćdziesiątych XX w., DENSO zaczęła opracowywać i stosować nowe technologie we własnych procesach produkcyjnych, dzięki czemu firma mogła stale doskonalić i rozwijać sprzęt i oprogramowanie.

Obecnie, jako uznany lider rynku małych montażowych robotów przemysłowych, DENSO Robotics nadal wyznacza standardy pod względem niezawodności, elastyczności i funkcjonalności. Ponad 110 000 robotów DENSO zainstalowanych na całym świecie – z czego 20 000 stosowanych we własnych zakładach produkcyjnych – świadczy o tym, że żadna firma nie ma większej wiedzy lub doświadczenia w tym zakresie niż my.

Nasza oferta

ZWIĘKSZENIE TWOJEJ WYDAJNOŚCI, ZWIĘKSZENIE SZANSY NA OSIĄGNIĘCIE PRZEZ CIEBIE SUKCESU

Możemy obniżyć koszty produkcji i przyspieszyć Twoje wejście na rynek w następujący sposób:

  • Niezrównana szybkość i precyzja naszych robotów pozwoli na oszczędność czasu. Procesy będą realizowane szybciej i dokładniej.
  • Nasze roboty są niezwykle niezawodne i trwałe. A to oznacza, że Twoje procesy produkcyjne będą maksymalnie wydajne.
  • Bardzo zwarta i lekka konstrukcja naszych robotów zapewni oszczędność miejsca. Nie ma niepotrzebnie zajmujących miejsce elementów lub sprzętu. Twój obszar produkcji będzie w pełni wykorzystany.
  • Nasze roboty wymagają minimalnego serwisowania i prac konserwacyjnych. Oznacza to, że stale działają, bez straty czasu i ponoszenia wydatków na regularną konserwację.
  • Ze względu na niskie zużycie energii, roboty DENSO ograniczają jej koszty do minimum, jednocześnie przyczyniając się do ochrony środowiska.

ŚRODOWISKO NATURALNE NA PIERWSZYM MIEJSCU

Dbałość o środowisko ma kluczowe znaczenie przy produkcji robotów DENSO. Nieustannie dążymy do ograniczania stosowania substancji niebezpiecznych.

Nasza świadomość i zaangażowanie w tym obszarze oznaczają, że roboty DENSO są przyjazne dla środowiska, bardzo wydajne i stanowią bardzo opłacalną inwestycję.

Opracowujemy nasze roboty tak, by zużywały mało energii. W tym celu zostały wyposażone w standardowe gniazdka elektryczne, aby wykorzystywały 230V źródła zasilania. Wreszcie, nasze produkty i systemy mogą pomóc w pełni wykorzystać potencjał Twojej firmy w sposób przyjazny środowisku.

DAJĄCE SIĘ ŁATWO DOSTOSOWAĆ. SZYBKIE. EFEKTYWNE.

Wiele różnorodnych branż – od produkcji ogólnej po sektor farmaceutyczny – może czerpać korzyści ze sposobu, w jaki roboty DENSO usprawniają i udoskonalają procesy i procedury. Wszechstronność i zaawansowana funkcjonalność naszych produktów umożliwiają ich zaprogramowanie na potrzeby praktycznie każdej sytuacji, w której można wykorzystać ramię robota. Niezależnie od tego, czy potrzebne jest wykonanie prostego „podniesienia i umieszczenia” czy niezwykle złożonych zadań i procedur, takich jak w pełni zautomatyzowane przygotowanie leku do iniekcji, roboty DENSO znajdują się w czołówce współczesnych zastosowań przemysłowych.

INTELIGENTNA INTERAKCJA

Roboty DENSO zostały zaprojektowane tak, by ich programowanie było możliwie wygodne i łatwe. Opracowaliśmy szereg narzędzi, które pozwalają na wygodną i intuicyjną interakcję z naszymi robotami.

Dla ułatwienia i uproszczenia obsługi, wszystkie sterowniki robotów DENSO są standardowo wyposażone w złącza Ethernet umożliwiające podłączenie do innego urządzenia takiego jak sterownik PLC lub komputer przemysłowy.

Odwiedź stronę DENSO Robotyka w Europie, kilkając tutaj