Sieć serwisowa A/C

Posiadanie klimatyzacji samochodowej w krótkim czasie stało się koniecznością dla większości kierowców, dlatego w nowych, europejskich autach układy klimatyzacji są montowane standardowo. Problemy zaczynają się wtedy, gdy nastąpi awaria układu klimatyzacji - jego skomplikowane elementy są kosztowne w wymianie, a na rynku brakuje specjalistów zajmujących się serwisem klimatyzacji samochodowej.

Sieć Naprawcza Sprężarek Klimatyzacji DENSO została uruchomiona w roku 2006 i była odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na serwisowanie i naprawę skomplikowanych układów klimatyzacji. Jest pierwszą i jedyną siecią, dzięki której naprawa sprężarki klimatyzacji - w przypadku samochodów pogwarancyjnych - jest tańsza niż montaż nowych części zamiennych.

Starannie wybrani, akredytowani przez DENSO specjaliści z tej ogólnoeuropejskiej sieci mają dostęp do światowej jakości szkoleń, oryginalnych części DENSO na pierwszy montaż, specjalistycznych narzędzi oraz dokumentacji technicznej. Przy wsparciu marki DENSO stają się ekspertami w dziedzinie układów klimatyzacji jakości pierwszego montażu w swoim regionie.

W efekcie kierowcy korzystają z fachowego, ekonomicznego i dogodnego serwisu sprężarek klimatyzacji DENSO, podczas gdy dealerzy usług serwisowych uzyskują ważną przewagę konkurencyjną.